MailChimp for WordPress - en to ca_ES translation catalogue (237 entries)

en: %s (%s) with field type %s.
ca_ES: %s (%s) amb camp del tipus %s.

en: %s integration
ca_ES: Integració %s

en: <a href="%s">Upgrade to MailChimp for WordPress Premium</a> or <a href="%s">read more about MailChimp's E-Commerce features</a>.
ca_ES: <a href="%s">Actualitza't a MailChimp per a WordPress Premium</a> o <a href="%s">llegeix més sobre les capacitats E-Commerce de MailChimp</a>.

en: <strong>Success!</strong> Form successfully saved.
ca_ES: <strong>Enhorabona!</strong> Formulari guardat correctament.

en: A total of %d lists were found in your MailChimp account.
ca_ES: Al teu compte de MailChimp s'han trobat %d llistes en total.

en: API Key
ca_ES: Clau API

en: Add dynamic form variable
ca_ES: Afegir variable de formulari dinàmica.

en: Add list fields to any of your selected lists.
ca_ES: Afegir camps a qualsevol de les teves llistes seleccionades.

en: Add more fields
ca_ES: Afegir més camps

en: Add new form
ca_ES: Afegir nou formulari

en: Add to form
ca_ES: Afegir al formulari

en: Allow us to anonymously track how this plugin is used to help us make it better fit your needs.
ca_ES: Dona'ns permís per fer el seguiment anònim de com uses el plugin per tal d'ajudar-nos a que s'ajusti millor a les teves necessitats.

en: Already subscribed
ca_ES: Ja estàs subscrit

en: Appearance
ca_ES: Aparença

en: Are you enjoying this plugin? The Premium add-on unlocks several powerful features. <a href="%s">Find out about all benefits now</a>.
ca_ES: T'agrada aquest plugin? La versió Premium inclou moltes més capacitats. <a href="%s">Descobreix-ne tots els avantatges ara</a>.

en: Are you sure you want to disable double opt-in?
ca_ES: Segur que vols desactivar la confirmació del registre?

en: Available integrations
ca_ES: Integracions disponibles

en: Basic
ca_ES: Bàsic

en: Be notified whenever someone subscribes? <a href="%s">MailChimp for WordPress Premium</a> allows you to set up email notifications for your forms.
ca_ES: Vols que t'ho notifiquem quan algú es subscrigui? <a href="%s">MailChimp per a WordPress Premium</a> et permet configurar les notificacions per correu electrònic dels teus formularis.

en: Blue Theme
ca_ES: Tema blau

en: CONNECTED
ca_ES: CONNECTAT

en: Checkbox label text
ca_ES: Text de la casella de subscripció.

en: Checkboxes
ca_ES: Caselles

en: Choice type
ca_ES: Tipus d'opció

en: Choices
ca_ES: Opcions

en: Choose a field to add to the form
ca_ES: Tria un camp per afegir al formulari

en: City
ca_ES: Població

en: Click on the name of an integration to edit all settings specific to that integration.
ca_ES: Clica al nom d'una integració per editar totes les configuracions específiques d'aquesta integració.

en: Click the following button to have MailChimp for WordPress pick up on your changes.
ca_ES: Clica al botó següent perquè MailChimp per a WordPress registri els teus canvis.

en: Clicking the following links will take you to the right screen.
ca_ES: Clicant als següents enllaços aniràs a la pantalla correcta.

en: Close
ca_ES: Tancar

en: Code reference for developers
ca_ES: Codi de referència per a desenvolupadors

en: Configure this integration
ca_ES: Configurar aquesta integració

en: Country
ca_ES: País

en: Dark Theme
ca_ES: Tema fosc

en: Data from a cookie.
ca_ES: Dades d'una galleta.

en: Data from the URL or a submitted form.
ca_ES: Dades de la URL o del formulari enviat.

en: Debug Log
ca_ES: Registre d'errors

en: Default sign-up form
ca_ES: Formulari de subscripció per defecte

en: Description
ca_ES: Descripció

en: Determines what events should be written to <a href="%s">the debug log</a> (see below).
ca_ES: Estableix els esdeveniments que s'enregistren al <a href="%s">registre d'errors</a> (vegi's a continuació).

en: Dismiss this notice.
ca_ES: Descartar aquest avís.

en: Displays your MailChimp for WordPress sign-up form
ca_ES: Mostra el teu formulari de subscripció de MailChimp per a WordPress

en: Do you want to create more than one form? Our Premium add-on does just that! <a href="%s">Have a look at all Premium benefits</a>.
ca_ES: Vols crear més d'un formulari? La versió Premium et permet fer-ho! <a href="%s">Consulta els avantatges de la versió Premium</a>.

en: Do you want to track all WooCommerce orders in MailChimp so you can send emails based on the purchase activity of your subscribers?
ca_ES: Vols fer el seguiment de totes les comandes de WooCommerce de manera que puguis enviar correus electrònics basats en les compres dels teus subscriptors?

en: Do you want translated forms for all of your languages? <a href="%s">Try MailChimp for WordPress Premium</a>, which does just that plus more.
ca_ES: Vols formularis traduïts a tots els idiomes de la teva pàgina? <a href="%s">Prova MailChimp per a WordPress Premium</a>, que fa això i molt més.

en: Documentation
ca_ES: Documentació

en: Done! MailChimp lists renewed.
ca_ES: Ja està! Les llistes de MailChimp s'han actualitzat.

en: Double opt-in?
ca_ES: Vols que confirmin el registre?

en: Dropdown
ca_ES: Desplegable

en: Edit Form
ca_ES: Editar el formulari

en: Edit list fields for
ca_ES: Editar camps per

en: Edit this list in MailChimp
ca_ES: Editar aquesta llista a MailChimp

en: Email Address
ca_ES: Adreça de correu electrònic

en: Empty Log
ca_ES: Registre buit

en: Enable the %s integration? This will add a sign-up checkbox to the form.
ca_ES: Habilitar la integració %s? Això afegirà una casella de subscripció al formulari.

en: Enabled integrations
ca_ES: Integracions habilitades

en: Enabled?
ca_ES: Habilitat?

en: Enter form title here
ca_ES: Introdueix el títol del formulari aquí

en: Enter the HTML code for your form fields..
ca_ES: Introdueix el codi HTML pels camps del teu formulari..

en: Enter the title of your sign-up form
ca_ES: Introdueix el títol del teu formulari de subscripció

en: Enter your form title..
ca_ES: Introdueix el títol del formulari..

en: Example: %s
ca_ES: Exemple: %s

en: Fetching MailChimp lists
ca_ES: Obtenir les llistes de MailChimp

en: Field label
ca_ES: Etiqueta de camp

en: Field type
ca_ES: Tipus de camp

en: Fields
ca_ES: Camps

en: Filter..
ca_ES: Filtrar..

en: First Name
ca_ES: Nom

en: Form
ca_ES: Formulari

en: Form Appearance
ca_ES: Aparença del formulari

en: Form Fields
ca_ES: Camps del formulari

en: Form Messages
ca_ES: Missatges del formulari

en: Form Settings
ca_ES: Ajustos del formulari

en: Form Style
ca_ES: Estil del formulari

en: Form Themes
ca_ES: Temes del formulari

en: Form action
ca_ES: Acció del formulari

en: Form behaviour
ca_ES: Comportament del formulari

en: Form fields
ca_ES: Camps del formulari

en: Form preview
ca_ES: Previsualització del formulari

en: Form variables
ca_ES: Variables del formulari

en: Forms
ca_ES: Formularis

en: Frequently Asked Questions
ca_ES: Preguntes freqüents

en: General Settings
ca_ES: Ajustos generals

en: General error
ca_ES: Error general

en: Get shortcode
ca_ES: Obtenir el codi abreviat (shortcode)

en: Get your API key here.
ca_ES: Obté la teva clau API aquí.

en: Green Theme
ca_ES: Tema verd

en: HTML tags like %s are allowed in the label text.
ca_ES: Les etiquetes HTML com %s estan permeses en el text de l'etiqueta.

en: HTML tags like %s are allowed in the message fields.
ca_ES: Les etiquetes HTML com %s estan permeses en els camps del missatge.

en: Here's how:
ca_ES: Heus aquí com:

en: Hide form after a successful sign-up?
ca_ES: Vols que s'oculti el formulari després d'un registre satisfactori?

en: ID
ca_ES: Identificador

en: If you do, please <a href="%s">leave us a 5★ rating on WordPress.org</a>. It would be of great help to us.
ca_ES: Si vols, sisplau <a href="%s">posa'ns 5★ punts de puntuació a WordPress.org</a>. Ens ajudaràs molt.

en: If you want to load some default CSS styles, select "basic formatting styles" or choose one of the color themes
ca_ES: Si vols carregar els fulls d'estils CSS per defecte, selecciona "Estils de formulari bàsics" o escull un dels temes de colors.

en: Implicit?
ca_ES: Implícit?

en: Increased conversions? <a href="%s">MailChimp for WordPress Premium</a> submits forms without reloading the entire page, resulting in a much better experience for your visitors.
ca_ES: Vols que augmentin les conversions? Amb <a href="%s">MailChimp per a WordPress Premium</a> els formularis es carreguen sense haver de tornar a carregar la pàgina, amb el que s'obté una millor experiència pels teus visitants.

en: Inherit from %s theme
ca_ES: Heretat del tema %s

en: Initial value
ca_ES: Valor inicial

en: Integrations
ca_ES: Integracions

en: Interest categories
ca_ES: Categories d'interès

en: Invalid email address
ca_ES: Adreça de correu electrònic no vàlida

en: Is this field required?
ca_ES: Aquest camp és obligatori?

en: Knowledge Base
ca_ES: Base de coneixements

en: Learn how to best grow your lists & write better emails by subscribing to our monthly tips.
ca_ES: Aprèn a tenir més subscriptors i a redactar millors campanyes de correu electrònic subscribint-te al nostre butlletí mensual.

en: Leave empty or enter <code>0</code> for no redirect. Otherwise, use complete (absolute) URLs, including <code>http://</code>.
ca_ES: Deixa en blanc o introdueix <code>0</ code> per no redireccionar. En cas contrari, utilitza URL completes (absolutes), incloent <code>http://</code>.

en: Light Theme
ca_ES: Tema clar

en: List Name
ca_ES: Nom de la llista

en: List choice
ca_ES: Opcions de la llista

en: List fields
ca_ES: Camps de la llista

en: Lists this form subscribes to
ca_ES: Les llistes d'aquest formulari subscriuen a

en: Load some default CSS?
ca_ES: Carreguem alguns estils CSS per defecte?

en: Log file is not writable.
ca_ES: No es pot escriure a l'arxiu de registre.

en: Log in to your MailChimp account.
ca_ES: Inicia sessió al teu compte de MailChimp.

en: Log successfully emptied.
ca_ES: El registre s'ha buidat correctament.

en: Logging
ca_ES: Registre

en: Looking for help?
ca_ES: Necessites ajut?

en: Looking to improve your sign-up rates?
ca_ES: Vols millorar les teves taxes de subscripció?

en: MailChimp API Settings
ca_ES: Configuració d'API de MailChimp

en: MailChimp Lists
ca_ES: Llistes de MailChimp

en: MailChimp Sign-Up Form
ca_ES: Formulari de subscripció de MailChimp

en: MailChimp for WordPress is in need of translations. Is the plugin not translated in your language or do you spot errors with the current translations? Helping out is easy! Head over to <a href="%s">the translation project and click "help translate"</a>.
ca_ES: Mailchimp per a Wordpress necessita que el tradueixin. No està traduït al teu idioma o hi ha errors en la traducció actual? Ajudar-nos és fàcil. Visita <a href="%s">el projecte de traducció i selecciona "help translate"</a>.

en: MailChimp specific settings
ca_ES: Ajustos de MailChimp

en: Max
ca_ES: Màxim

en: Messages
ca_ES: Missatges

en: Min
ca_ES: Mínim

en: Miscellaneous settings
ca_ES: Altres configuracions

en: More subscribers, better newsletters.
ca_ES: Més subscriptors, millors butlletins.

en: NOT CONNECTED
ca_ES: NO CONNECTAT

en: Name
ca_ES: Nom

en: Newsletter
ca_ES: Butlletí

en: No available fields. Did you select a MailChimp list in the form settings?
ca_ES: No hi ha camps disponibles. Has seleccionat una llista de MailChimp a la configuració del formulari?

en: No list selected
ca_ES: No s'ha seleccionat cap llista

en: No lists found, <a href="%s">are you connected to MailChimp</a>?
ca_ES: No s'han trobat llistes, t'has <a href="%s">connectat a MailChimp</a>?

en: No lists found. Did you <a href="%s">connect with MailChimp</a>?
ca_ES: No s'han trobat llistes. T'has <a href="%s">connectat a MailChimp</a>?

en: No lists were found in your MailChimp account
ca_ES: No s'ha trobat cap llista al teu compte de MailChimp

en: Not subscribed
ca_ES: No subscrit

en: Nothing here. Which means there are no errors!
ca_ES: Res de res. El que vol dir que no hi ha cap error!

en: Optional
ca_ES: Opcional

en: Other
ca_ES: Altre/a(s)

en: Other Settings
ca_ES: Altres configuracions

en: Our <a href="%s">Boxzilla plugin</a> allows you to create pop-ups or slide-ins with a subscribe form. A sure way to grow your lists faster.
ca_ES: El nostre <a href="%s">plugin Boxzilla</a> et permet crear finestres emergents (pop-ups) o slide-ins amb un formulari de subscripció. Una manera segura de tenir més subscriptors ràpidament.

en: Placeholder
ca_ES: Posició

en: Please ensure %s has the proper <a href="%s">file permissions</a>.
ca_ES: Sisplau, assegura't que %s té els <a href="%s">permissos d'arxiu</a> adients.

en: Please ensure you <a href="%s">configure the plugin to send all required fields</a> or <a href="%s">log into your MailChimp account</a> and make sure only the email & name fields are marked as required fields for the selected list(s).
ca_ES: Sisplau, assegura't de <a href="%s">configurar el plugin per enviar tots els camps obligatoris</a> o <a href="%s">d'iniciar sessió al teu compte de MailChimp</a> per assegurar-te que només els camps "correu electrònic" i "nom" siguin obligatoris per a la(es) llista(es) seleccionada(es).

en: Pre-check the checkbox?
ca_ES: Deixem pre-marcada la casella de subscripció?

en: Preselect
ca_ES: Preseleccionar

en: Preview form
ca_ES: Previsualitzar el formulari

en: Preview this form
ca_ES: Previsualitzar aquest formulari

en: Property of the current page or post.
ca_ES: La propietat de la pàgina o entrada actuals.

en: Radio buttons
ca_ES: Botons de ràdio

en: Read more about common connectivity issues.
ca_ES: Saber-ne més sobre els problemes de connectivitat més habituals.

en: Red Theme
ca_ES: Tema vermell

en: Redirect to URL after successful sign-ups
ca_ES: Redireccionar a una URL després d'una subscripció satisfactòria.

en: Remove
ca_ES: Esborrar

en: Renew MailChimp lists
ca_ES: Actualitzar les llistes de MailChimp

en: Replace interest groups?
ca_ES: Vols reemplaçar els grups d'interessos?

en: Replaced with the form response (error or success messages).
ca_ES: Es substitueix per la resposta del formulari (missatges d'error o èxit).

en: Replaced with the number of subscribers on the selected list(s)
ca_ES: Es substitueix pel nombre de subscriptors de la(es) llista(es) seleccionada(es)

en: Required field missing
ca_ES: Introdueix el camp requerit

en: Right now, the plugin is configured to only log errors and warnings.
ca_ES: En aquest moment, el plugin està configurat per enregistrar només errors i avisos.

en: Select "no" if you want to add the selected interests to any previously selected interests when updating a subscriber.
ca_ES: Selecciona "no" si vols afegir els interessos seleccionats als interessos prèviament seleccionats a l'actualitzar un subscriptor.

en: Select "no" if you want to ask your visitors before they are subscribed (recommended).
ca_ES: Selecciona "no" si vols preguntar als teus visitants abans de subscriure's (recomanat).

en: Select "yes" if the checkbox appears in a weird place.
ca_ES: Selecciona "sí" si la casella de subscripció apareix en un lloc inadequat.

en: Select "yes" if the checkbox should be pre-checked.
ca_ES: Selecciona "sí" si vols deixar pre-marcada la casella de subscripció.

en: Select "yes" if you want people to confirm their email address before being subscribed (recommended)
ca_ES: Selecciona "sí" si vols que els subscriptors confirmin la seva adreça de correu electrònic abans de subscriure's (recomanat)

en: Select "yes" if you want to update existing subscribers with the data that is sent.
ca_ES: Selecciona "sí" si vols actualitzar els subscriptors existents amb les dades enviades.

en: Select "yes" to hide the form fields after a successful sign-up.
ca_ES: Selecciona "sí" per ocultar els camps del formulari després d'un registre satisfactori.

en: Select the form to show
ca_ES: Selecciona el formulari a mostrar

en: Select the list(s) to which people who check the checkbox should be subscribed.
ca_ES: Selecciona la(es) llista(es) a què es subscriuran els que marquin les caselles de subscripció.

en: Select the list(s) to which people who submit this form should be subscribed.
ca_ES: Selecciona la(es) llista(es) a què es subscriuran els que usin aquest formulari.

en: Settings
ca_ES: Configuració

en: Shortcode
ca_ES: Codi abreviat (shortcode)

en: State
ca_ES: Província

en: Street Address
ca_ES: Adreça

en: Submit button
ca_ES: Botó d'enviar

en: Subscribe
ca_ES: Subscriure's

en: Subscribers
ca_ES: Subscriptors

en: Success! The cached configuration for your MailChimp lists has been renewed.
ca_ES: Enhorabona! La configuració emmagatzemada a la memòria cau de les teves llistes de MailChimp s'ha actualitzat.

en: Successfully subscribed
ca_ES: Subscripció satisfactòria

en: Text to prefill this field with.
ca_ES: Text per mostrar per defecte en aquest camp.

en: Text to show when field has no value.
ca_ES: Text a mostrar quan no s'assigni cap valor al camp.

en: The API key for connecting with your MailChimp account.
ca_ES: La clau API per connectar amb el teu compte de MailChimp.

en: The URL of the page.
ca_ES: La URL de la pàgina.

en: The current date. Example: %s.
ca_ES: La data actual. Exemple: %s.

en: The current time. Example: %s.
ca_ES: L'hora actual. Exemple: %s.

en: The email address of the current visitor (if known).
ca_ES: L'adreça de correu electrònic (si es coneix) del visitant actual.

en: The following list of variables can be used to <a href="%s">add some dynamic content to your form or success and error messages</a>.
ca_ES: La següent llista de variables es pot emprar per a <a href="%s">afegir continguts dinàmics al teu formulari o als seus missatges d'éxit i error</a>.

en: The path of the page.
ca_ES: El camí de la pàgina.

en: The property of the currently logged-in user.
ca_ES: La propietat de l'usuari que ha iniciat sessió.

en: The selected MailChimp lists require non-default fields, which may prevent this integration from working.
ca_ES: Les llistes de MailChimp seleccionades requereixen que no hi hagi camps per-defecte, ja que aquests poden impedir que aquesta integració funcioni correctament.

en: The site's language. Example: %s.
ca_ES: L'idioma del lloc web. Exemple: %s.

en: The table below shows all available integrations.
ca_ES: La següent taula mostra totes les integracions disponibles.

en: The table below shows your MailChimp lists and their details. If you just applied changes to your MailChimp lists, please use the following button to renew the cached lists configuration.
ca_ES: La taula següent mostra les teves llistes de MailChimp i les seves dades. Si has efectuat canvis a les teves llistes de MailChimp, sisplau empra el botó següent per actualitzar la configuració de les teves llistes guardades.

en: The text that shows when a general error occured.
ca_ES: Text a mostrar quan es produeix un error general.

en: The text that shows when a required field for the selected list(s) is missing.
ca_ES: Text a mostrar quan no s'ha introduït un camp obligatori per a la(es) llista(es) seleccionada(es).

en: The text that shows when an email address is successfully subscribed to the selected list(s).
ca_ES: Text a mostrar quan una adreça de correu electrònic s'ha subscrit correctament a la(es) llista(es) seleccionada(es).

en: The text that shows when an existing subscriber is updated.
ca_ES: Quan s'actualitza un subscriptor ja existent, es mostra aquest text.

en: The text that shows when an invalid email address is given.
ca_ES: Text a mostrar quan es proporciona una adreça de correu electrònic no vàlida.

en: The text that shows when the given email is already subscribed to the selected list(s).
ca_ES: Text a mostrar quan l'adreça de correu electrònic proporcionada ja està subscrita a la(es) llista(es) seleccionada(es).

en: The visitor's IP address. Example: %s.
ca_ES: L'adreça IP del visitant. Exemple: %s.

en: There is no form with ID %d, perhaps it was deleted?
ca_ES: No hi ha cap formulari amb la ID %d. Pot ser que s'hagi eliminat?

en: This allows you to personalise your form or response messages.
ca_ES: Això et permet personalitzar el formulari o els seus missatges de resposta.

en: This can take a while if you have many MailChimp lists.
ca_ES: Si tens moltes llistes de MailChimp això pot trigar una mica.

en: This field is marked as required in MailChimp.
ca_ES: Aquest camp està marcat per MailChimp com a obligatori.

en: This field will allow your visitors to choose a list to subscribe to.
ca_ES: Aquest camp permetrà als teus visitants triar una llista on subscriure's.

en: This field will allow your visitors to choose whether they would like to subscribe or unsubscribe
ca_ES: Aquest camp permetrà als teus visitants escollir si volen subscriure's o dessubscriure's.

en: This is a pro-only feature. Please upgrade to the premium version to be able to use it.
ca_ES: Aquesta característica només està disponible a la versió premium. Sisplau, actualitza a la versió premium per a poder utilitzar-la.

en: This is what we track.
ca_ES: Fem el seguiment d'això.

en: This plugin is not developed by or affiliated with MailChimp in any way.
ca_ES: Aquest plugin no està desenvolupat per ni està afiliat a MailChimp en cap sentit.

en: Title:
ca_ES: Títol:

en: To add more fields to your form, you will need to create those fields in MailChimp first.
ca_ES: Per afegir més camps al teu formulari, primer hauràs de crear-los a MailChimp.

en: To get started with MailChimp for WordPress, please <a href="%s">enter your MailChimp API key on the settings page of the plugin</a>.
ca_ES: Per començar a utilitzar MailChimp per a WordPress, sisplau <a href="%s">introdueix la teva Clau API a la pàgina de configuracions del plugin</a>.

en: To which MailChimp lists should this form subscribe?
ca_ES: A quines llistes de MailChimp subscriurà aquest formulari?

en: Unsubscribed
ca_ES: Dessubscrit

en: Update existing subscribers?
ca_ES: Vols actualitzar els subscriptors existents?

en: Updated
ca_ES: Actualitzat

en: Upgrade to Premium
ca_ES: Actualitzar a Premium.

en: Usage Tracking
ca_ES: Seguiment de l'ús

en: Use double opt-in?
ca_ES: Vols que confirmin el registre?

en: Use the shortcode %s to display this form inside a post, page or text widget.
ca_ES: Insereix el codi abreviat (shortcode) %s per mostrar aquest formulari en una entrada, article o giny de text.

en: Value
ca_ES: Valor

en: Want to customize the style of your form? <a href="%s">Try our Styles Builder</a> & edit the look of your forms with just a few clicks.
ca_ES: Vols personalitzar l'estil del teu formulari? <a href="%s">Prova el Creador d'Estils</a> i edita l'aparença dels teus formularis amb uns pocs clics.

en: We have some resources available to help you in the right direction.
ca_ES: Disposem d'alguns recursos per ajudar-te a anar en la bona direcció.

en: We strongly suggest keeping double opt-in enabled. Disabling double opt-in may result in abuse.
ca_ES: Et recomanem que mantinguis la confirmació del registre activada. Desactivar-la pot donar lloc a abusos.

en: What does this do?
ca_ES: Què fa això?

en: What is the name of this form?
ca_ES: Quin nom li posem a aquest formulari?

en: When offering a list choice, this is the text that shows when no lists were selected.
ca_ES: Quan s'ofereix la opció de llista, es mostra aquest text quan no es selecciona cap llista.

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is not on the selected list(s).
ca_ES: Quan s'empra el mètode dessubscriure's, aquest és el text a mostrar quan l'adreça de correu electrònic facilitada no és a la(es) llista(es) seleccionada(es).

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is successfully unsubscribed from the selected list(s).
ca_ES: Quan s'empra el mètode dessubscriure's, aquest és el text a mostrar quan l'adreça de correu electrònic facilitada s'ha dessubscrit correctament de la(es) llista(es) seleccionada(es).

en: Wrap in paragraph tags?
ca_ES: Vols que les etiquetes de paràgraf vagin dins d'un contenidor (wrap)?

en: You are here:
ca_ES: Ets aquí:

en: You can edit your sign-up form in the <a href="%s">MailChimp for WordPress form settings</a>.
ca_ES: Pots editar el teu formulari de subscripció a la <a href="%s">configuració dels formularis de MailChimp per a Wordpress</a>.

en: You've been using MailChimp for WordPress for some time now; we hope you love it!
ca_ES: Ja fa algun temps que utilitzes MailChimp per a Wordpress; esperem que t'agradi!

en: Your MailChimp API key
ca_ES: La teva clau API de MailChimp

en: Your MailChimp Account
ca_ES: El teu compte de MailChimp

en: ZIP
ca_ES: Codi Postal
